Get Adobe Flash player

Lyžování last minute, Lyžařské zájezdy

Lyžování a lyžařské zájezdy i se skipasy! Paní Zima brány otevírá

 

Otevřeno – vstupte směle do zasněženého ráje v luxusních zimních střediscích. Vše je připraveno a Vy můžete začít mazat lyže a balit kufry. Ani letos Vás naše nabídka dovolených na horách nezklame. Lyžování a lyžařské zájezdy – Nabízíme luxusní lyžovaní ve vybraných zimních střediscích. Kam na běžky? Výběr je obrovský – Rakousko, Itálie, Francie, Slovensko, Německo, Švýcarsko, Slovinsko nezklame Vás ani Česko.

 

3 x U! Úchvatné, unikátní, úžasně levné lyžování last minute

 

A jako vždy vyhrává lyžování last minute. Zájezdy na poslední chvíli jsou oblíbené nejen v letní, ale i v zimní sezóně. Prožít prázdniny na konci roku v Alpách, to je něco nepopsatelně nádherného. Na Silvestr ve stínu mocných velehor se nezapomíná. Lyžování last minute – máte u nás k dispozici přehlednou mapu s ubytováním na horách, a pokud máte zájem o individuální dopravu – stačí zavolat nebo napsat.
 

Lyžařské zájezdy last minute! Dveře zimního ráje nezamrzly

 

Zimní radovánky na horách patří mezi velmi oblíbenou relaxaci. Kde jinde si uklidníte svoje nervy, než na horách. Pohled na zasněženou krajinu uklidní Vaši rozbouřenou hladinu. Je čas na objednávku – lyžařské zájezdy last minute. Naše ceny i u lyžování jsou konečné a lyžařské zájezdy si můžete vybrat s určením místa a délky pobytu.

Co víc! Nesmíte opomenout si přiobjednat doplňkové služby. Wellnes! Z třeskutého mrazu rovnou do sauny, potom masáž, bazén – nádhera.

Lyžování se skipasem! Primový zážitek

 

Nabízíme výhodné balíčky služeb, a pokud si nechcete nechat ujít lyžování se skipasem. Máme pro Vás dobrou zprávu. V Čechách máte možnost si objednat pobyty se skipasem zdarma. Výběr je na Vás. Výuka lyžování pro děti nebo lyžařská škola pro snowboarding? Přesto všechno Alpy vítězí, Alpy vyhrávají, neboť Alpy nabízejí nejen moderní zimní střediska a komfortní sjezdovky, ale především podívanou na jakou se nedá zapomenout.

Lyžařské zájezdy