Get Adobe Flash player

Letenky a letecké zájezdy

LetenkyCA Alereisen vám vespolupráci s Dovolena.cz přináší přehledný výběr levných letenek s možností odletů z 6 evropských zemí a z desítky evropských letišť v ČR., SR, Německu, Rakousku, Maďarsku a Polsku.Letenky last minute (na poslední chvíli) jsou oblíbené pro svoji zajímavou cenu včetně všech poplatků. Levné letenky last minute zajišťují přední evropští letečtí přepravci a letecké společnosti.

Jejich nabídku vám přehledně ve spolupráci s německými a českými cestovními kancelářemi nabízíme v přehledně uspořádaném vyhledávači levných letenek online. Uvedené ceny jsou včetně poplatků a letenky můžete objednat kdykoliv 24 hodin denně. Využijte nabídky odletů z Německa se slevami na letenky a my vám u vybraných zájezdů zajistíme dopravu nebo parkovné na letišti se slevou, nebo úplně ZDARMA.

Levné charterové letenky online

Charterové letenky a linkové lety po Evropě, stejně jako letenky do celého světa jsou k dosažení ve výběru charterových letenek online na našem webu. Pár kliky zarezervujete levné letenky (akční letenky online se slevou) charterové letenky k letu do Londýna. Letenky jsou k dispozici za konečné ceny do Moskvy, USA, Kanady, letenky do Thajska na Phuket, letenky na Krabi. Potřebujete si vybrat místo a čas odletu? Není nic snazšího než zúžit výběr ve vyhledávači levných letenek a během několika vteřin máte dostupné akční letenky k dispozici so věřením zda vybrané charterové letenky jsou dostupné.

Vyhovuje vám více čas odletu z letiště mimo republiku? Třeba je vhodnější charterový let s odlety z Rakouska s odletem z Německa, z Vídně, z Mnichova, z Drážďan či Berlína?Prostě nadefinujte ve vyhledávání letenek svůj požadavek na odlet a výsledek je optimalizován dle vašeho požadavku. I to je možné a jako bonus k levným a charterovým leteckým zájezdům máme navíc pro vás ve spolupráci se Student Agency připravenou dopravu zdarma k vybraným leteckým zájezdům s odlety z Německa a dalších zemí. Hledejte letiště a last minute označené ikonou autobusu a my vás dopravíme na vybraná letiště v Německu, Rakousku ZDARMA

Letecké zájezdy z Německa s dopravou na letiště ZDARMA

Vybrali jste si z nabídky last minute a leteckých zájezdů s odlety z Německa? Nemáte možnost, nemůžete se dopravit na vybrané letiště v Německu, Rakousku? A vybraný last minute zájezd, který vám vyhovuje, je s odletem z Německa? Šetříte náklady na dovolenou a vyhovuje vám cena last minute leteckého zájezdu, právě s odletem mimo území ČR? Je pravdou, že nabízené super last minute a nejlevnější last minute zájezdy i levné letenky jsou právě s odlety z Německa. Ale to nevadí . Využijte nabídky Student Agency – dopravy na letiště v Německu (odlety z Mnichova, z Norimberku, odlet z Lipska či z Rakouska z Vídně) u vybraného leteckého zájezdu zdarma. Nechcete jet autobusem Student Agency na letiště v Německu Zdarma? Nevadí, máme pro vás připraveno i parkování na letišti PrahaZDARMA, nebo parkování na vybraných letištích v Německu, Rakousku či na Slovensku v Košicích také ZDARMA.

Parkování na letišti ZDARMA u odletů z Německa

Vybrali jste si z nabídky levných letenek a leteckých zájezdů s odlety z Německa váš last minute zájezd, charterové letenky s odletem zítra z Německa a nemůžete, nebo prostě nechcete využít naší služby ve spolupráci se Student Agency – dopravy na letiště v Německu (odlety z Mnichova, z Norimberku, odlet z Lipska či z Rakouska z Vidně) u vybraného leteckého zájezdu zdarma? U vybraných leteckých zájezdů first minute i last minute je pro zařízena parkovací karta ZDARMA , nebo parkování po dobu vaší dovolené se slevou. Zájezdy jsou označeny ikonou modré či zelené „P“ A my máme pro vás parkování na letišti ZDARMA, nebo parkování na vybraných letištích se slevou.

Letenky a letecké zájezdy k moři s odletem z Prahy, Brna

Chystáte se na dovolenou a prošli jste desítky webových stránek s nabídkou levných letenek, leteckých zájezdů k moři a žádná z nich nevyhovovala vašim představám o strávení dovolené u moře s dětmi. Rodinná dovolená byla předražená, nebo jste museli zvolit odlet z Německa, což vzhledem k dopravě na letiště s několika dětmi dělalo vaší rodinnou dovolenou i přes levné last minute nabídky „drahou“. Potom jste správně vybrali stránky společnosti Alereisen, která ve spolupráci s Německými cestovními kancelářemi a Student Agency pro vás připravili levné letecké zájezdy nejen s odlety z Německa, ale také zájezdy last minute s odlety z Prahy. Máte možnost vybrat si dovolenou last minute po zaškrtnutí políčka odlet z Prahy a nabídky českých a německých cestovek jsou vám k dispozici. Hledáte dovolenou s odletem z Prahy , nebo s odlety z Brna ? Vybírejte z online nabídky – zde: Odlety z Prahy a Brna. Zbývá jen vybrat tu správnou destinaci a termín a odeslat objednávku.